Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 3 499,00 Kč (139,96 EUR)
Lze objednat
Naše cena 1 509,00 Kč (60,36 EUR)
Lze objednat
Naše cena 1 509,00 Kč (60,36 EUR)
Lze objednat

30. 10. 2021

Cenné informace o biokrbech

 

  1. CO JE TO BIOKRB

Jedná se o formu ekologického krbu pro použití v jakékoli (větrané) místnosti - doma, v bytě, ale i na terase či zahradě.

Vybrat si můžete bio krb závěsný, stojící nebo portálový.

V biokrbu se topí biopalivem, které nalijete do nádoby v biokrbu, zapálíte a hned si užíváte oheň. Hlavním rysem biokrbů, vyplývajícím z použití bezdýmného lihového paliva, je, že nevyžadují instalaci komína, můžete je nainstalovat na libovolné místo. Teplo vznikající při procesu spalování neuniká komínem, ale zůstává v místnosti.

Topením v biokrbu můžete zvýšit teplotu v místnosti o 2-3 stupně, samozřejmě vše závisí na velikosti místnosti a velikosti plamene.

Nezapomeňte místnost větrat.

 

  1. BIOPALIVO

Toto palivo - bio etanol, je určen pro spalování v biokrbu. Nalejte biopalivo do nádoby a zapalte, po úplném vyhoření paliva, krb samovolně shasne. Další dávku nalijte do vychladlé nádoby. Biolpaliva jsou certifikována Národním ústavem veřejného zdraví, NIH – National Research Institute.

 

  1. DOBA HOŘENÍ

1 litr biopaliva se spaluje 2-5 hodin - podle velikosti plamene. Nádoby mají různý objem, takže doba hoření v každé nádobě je jiná.

 

  1. BIO VLOŽKA JE BEZPEČNÁ

Absorpční vložka v hořáku, snižuje spotřebu paliva a chrání před rozlitím biopaliva v důsledku naklonění zařízení. Rozměr je přizpůsoben pro každý z našich biokrbů.

 

  1. ZPŮSOB MONTÁŽE

Samostatně stojící biokrby - to je skupina, která nevyžaduje montáž - stačí sestavit prvky biokrbu, které jsou v balení a umístit na zvolené místo.

 

Závěsné biokrby - lze je zavěsit na zeď pomocí hmoždinek a skob, které jsou většinou součástí sady, nebo zabudovat do výklenku ve zdi, nebo do speciálně připravené konstrukce.

 

  1. NĚCO NAVÍC

Ke každému biokrbu lze dokoupit biopalivo, aroma nádobu na olej a aromaterapii, kameny, dekorativní dřevo.

Pozornost! Při nákupu oleje z naši nabídky si můžete být jisti kapacitou 10 ml! Oleje pečlivě vybírejte, protože některé na internetu mohou mít mnohem menší objem.