Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 549,00 Kč (21,96 EUR)
Lze objednat
Naše cena 1 509,00 Kč (60,36 EUR)
Lze objednat
Naše cena 12 999,00 Kč (519,96 EUR)
Lze objednat

30. 10. 2021

Cenné informace o biokrbech

 

  1. CO JE TO BIOKRB

Jedná se o formu ekologického krbu pro použití v jakékoli (větrané) místnosti - doma, v bytě, ale i na terase či zahradě.

Vybrat si můžete bio krb závěsný, stojící nebo portálový.

V biokrbu se topí biopalivem, které nalijete do nádoby v biokrbu, zapálíte a hned si užíváte oheň. Hlavním rysem biokrbů, vyplývajícím z použití bezdýmného lihového paliva, je, že nevyžadují instalaci komína, můžete je nainstalovat na libovolné místo. Teplo vznikající při procesu spalování neuniká komínem, ale zůstává v místnosti.

Topením v biokrbu můžete zvýšit teplotu v místnosti o 2-3 stupně, samozřejmě vše závisí na velikosti místnosti a velikosti plamene.

Nezapomeňte místnost větrat.

 

  1. BIOPALIVO

Toto palivo - bio etanol, je určen pro spalování v biokrbu. Nalejte biopalivo do nádoby a zapalte, po úplném vyhoření paliva, krb samovolně shasne. Další dávku nalijte do vychladlé nádoby. Biolpaliva jsou certifikována Národním ústavem veřejného zdraví, NIH – National Research Institute.

 

  1. DOBA HOŘENÍ

1 litr biopaliva se spaluje 2-5 hodin - podle velikosti plamene. Nádoby mají různý objem, takže doba hoření v každé nádobě je jiná.

 

  1. BIO VLOŽKA JE BEZPEČNÁ

Absorpční vložka v hořáku, snižuje spotřebu paliva a chrání před rozlitím biopaliva v důsledku naklonění zařízení. Rozměr je přizpůsoben pro každý z našich biokrbů.

 

  1. ZPŮSOB MONTÁŽE

Samostatně stojící biokrby - to je skupina, která nevyžaduje montáž - stačí sestavit prvky biokrbu, které jsou v balení a umístit na zvolené místo.

 

Závěsné biokrby - lze je zavěsit na zeď pomocí hmoždinek a skob, které jsou většinou součástí sady, nebo zabudovat do výklenku ve zdi, nebo do speciálně připravené konstrukce.

 

  1. NĚCO NAVÍC

Ke každému biokrbu lze dokoupit biopalivo, aroma nádobu na olej a aromaterapii, kameny, dekorativní dřevo.

Pozornost! Při nákupu oleje z naši nabídky si můžete být jisti kapacitou 10 ml! Oleje pečlivě vybírejte, protože některé na internetu mohou mít mnohem menší objem.